Skip to content

Levenloze lichaam van vermiste schipper door duiker uit het water gehaald

27 maart 2020 | 22:30

Hulpdiensten hebben vrijdag tevergeefs gezocht naar een persoon die op de Maas bij de sluis van Belfeld / Baarlo mogelijk overboord was geslagen. Duikers hebben vanavond het levenloze lichaam uit het water gehaald.

Vrijdagochtend kregen de hulpdiensten melding dat een persoon mogelijk overboord  was gevallen op een schip dat op de Maas voer richting het noorden. Daarop hebben brandweer, ambulance, Rijkswaterstaat en politie op en langs de oevers gezocht naar de vermiste. Een opgeroepen boot van de brandweer uitgerust met sonarapparatuur wist het lichaam uiteindelijk in de namiddag te lokaliseren. In de avond is het lichaam geborgen. De andere opvarenden van het schip zijn opgevangen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

2025_04_18-Koningsdag-Meijel
Nieuw comité opgestaan
18 april 2025 | 15:00
Foto | IgorTishenko - depositphotos.com
Kosteloos en onafhankelijk advies
18 april 2025 | 12:00

Advertentie