Skip to content

Dodelijk ongeval Someren, politieonderzoek afgerond

10 december 2019 | 17:22

Het politieonderzoek naar het noodlottige ongeval in Someren is afgerond.Donderdagavond 28 november kwam een personenauto met twee inzittenden, twee jongens van 20 jaar uit Someren, door nog onbekende oorzaak op de kop in een grote sloot terecht. Dat gebeurde aan de Broekstraat in Someren.

De twee slachtoffers werden ter plekke gereanimeerd en zijn later overgebracht naar het ziekenhuis van Eindhoven waar ze kwamen te overlijden.

Onderzoek afgerond

De politie Oost-Brabant laat weten dat de auto niet in een aanrijding is gekomen met de auto van bekenden die een tijdje achter hen aan reden. Er zijn geen technische mankementen geconstateerd aan de auto. Alles wijst op een noodlottig ongeval. Volgens de politie zijn de slachtoffers onverhoopt met de auto het water ingereden.

De familie van beide slachtoffers is dinsdag op de hoogte gebracht.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | nightlyviolet - depositphotos.com
Bijeenkomst op woensdag 15 april
27 maart 2026 | 9:00
2026_03_26-Zeer_mooie_lezing_over_Meijelse_straten_en_wijken
Uitverkochte zaal in Truijenhof
26 maart 2026 | 14:00
2026_03_25-Imke-Coenen-2
Fractie PvdA/Groenlinks
25 maart 2026 | 16:33

Advertentie