Skip to content

Mobiele onderzoekscentrum komt naar Meijel

29 juni 2018 | 13:42

Bevolkingsonderzoek Zuid start op 3 juli met een nieuwe onderzoeksronde van het bevolkingsonderzoek borstkanker voor vrouwen uit Meijel. Het onderzoek wordt uitgevoerd in het mobiele onderzoekscentrum op het plein naast Alexanderhof tegenover het Alexanderplein. Het onderzoekscentrum blijft hier tot medio juli staan.

Schriftelijke uitnodiging
Vrouwen tussen de 50 en 75 jaar komen in aanmerking voor het onderzoek. Zij ontvangen op postcode 5768 een schriftelijke uitnodiging. In de vorige ronde gaf 88% van de uitgenodigde vrouwen gehoor aan de oproep.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Peelgeluk
Veel energie en nieuwe aanmeldingen
23 juni 2025 | 15:32
Will Driessen, Meijel (Bandstoten) en Johan Ewalts, Joppe (Libre)
De gezamenlijke clubkampioenschappen
22 juni 2025 | 17:00
2025_06_21-Show-It-2025-in-Disco-stijl-1
MD Meijel telt 11 verschillende groepen
22 juni 2025 | 15:00
2025_06_22-Dorpsschieten-op-dn-Diek-20251
‘Speciaal veur eederein’
22 juni 2025 | 13:00

Advertentie