Het voormalige pand van het Chinese restaurant aan de Jan Truijenstraat in Meijel maakt binnenkort plaats voor een nieuwbouwproject. Het restaurant sloot medio 2023 de deuren en het pand werd daarna niet meer onderhouden. Door de centrale ligging was het pand voor veel Meijelnaren een doorn in het oog.
Truijenstaete Meijel
Binnenkort wordt er op deze locatie gestart met de bouw van Truijenstaete, een kleinschalig en modern appartementencomplex. Het project bestaat uit in totaal 15 appartementen. Op de eerste en tweede verdieping komen 10 koopappartementen, verdeeld over twee verdiepingen met elk vijf woningen. Op de begane grond worden 5 huurappartementen gerealiseerd.
Het gebouw wordt drie verdiepingen hoog. Aan de achterzijde van het complex komen overdekte parkeerplaatsen voor bewoners. Door de combinatie van koop- en huurappartementen ontstaat volgens de plannen een gevarieerd woonaanbod in het centrum van Meijel.








Er zijn nog geen reacties geplaatst