Skip to content

Lente in een nieuwe groepsexpositie op het Sint Jozefplein

5 maart 2026 | 17:00

Vanaf 1 maart 2026 start de groepsexpositie met schilderijen van Atelier ‘Elisa’ uit Heythuysen. Dit atelier wordt geleid door Marlies Lennaerts en is gevestigd in het oude kasteel van Sint Elisabethshof te Heythuysen.

Sint Jozef Meijel

Ongedwongen, laagdrempelig en gezellig is de sfeer in de schildergroepen. Zowel beginners als gevorderden werken er hard in kleine groepjes van maximaal zes personen. Tips en tricks van Marlies Lennaerts blijven niet uit, maar ondersteunen de kunstenaars tijdens het werken aan hun eigen onderwerpen. Acrylverf is het materiaal dat gebruikt wordt. Onder andere natuur en landschappen komen in de thema’s veelvuldig voor.

Zoals de groepen van Marlies het weergeven, geeft schilderen vooral ontspanning, het kunnen loslaten van de dagelijkse dingen en daarbij creëert het de mogelijkheid lekker samen te kwasten. Kom kijken, genieten én laat je verrassen!

Praktische informatie
De expositie is te bewonderen van zondag 1 maart t/m zondag 24 mei 2026 tijdens de volgende openingstijden:

  • Maandag t/m vrijdag: 11.00 tot 17.00 uur
  • Zaterdag en zondag: 13.30 tot 17.00 uur

De locatie is aan de Kapelkesweg 1, Meijel, op het gezellige Sint Jozefplein, waar je ook welkom bent voor een kopje koffie of thee. De toegang is gratis.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

A_STOCK1992 - deposit photos.com
Van belang voor burgers en ondernemers
4 maart 2026 | 18:00
2026_03_03-Overlijdensbericht_Wiel_Kuepers-4
Uitvaartbegeleiding van den Boom
4 maart 2026 | 11:54

Advertentie