Zaterdagavond 7 februari stond in het teken van Méélse Vastelaovesmuziek tijdens het jubileumevenement VIER x 11 van C.V. De Kieveloeët in Meijel. In de gala-zaal in d’n Binger genoten ruim 380 bezoekers van een avond vol livemuziek, nostalgie en verrassingen.
Méélse Vastelaovesmuziek
Gala-avond in moderne stijl
De setting deed denken aan het Gala Muzikala van elf jaar geleden, maar dan in een modern jasje. De zaal was sfeervol ingericht met 38 ronde tafels en een indrukwekkend podium voor de optredens. Meer dan 100 zangers en zangeressen uit 44 jaar Liedjesaovend kwamen samen op het podium, begeleid door een speciaal samengestelde liveband.
Hoogtepunten uit de Méélse muziekgeschiedenis
Het publiek genoot van legendarische liedjes van onder meer De Knoetsorre en Munnummunnup, maar ook van de nieuwe generatie artiesten zoals Lòt em Loeëpe en de kersverse winnaressen van de 44e Liedjesaovend: De Glitterdörskes. De avond was een aaneenschakeling van herkenning, sfeer en meezingmomenten.
Voorproefje op de Vastelaovend
Met nog een week te gaan tot de Vastelaovend was dit jubileumfeest een perfecte opwarmer. De sfeer zat er goed in en het enthousiasme bij bezoekers en artiesten was groot. VIER x 11 bewees dat de Méélse Vastelaovesmuziek springlevend is en nog altijd mensen weet te verbinden.

























































Er zijn nog geen reacties geplaatst