Na vijftien jaar lang het vertrouwde Summer Kick-Off aan de Trambaan te hebben georganiseerd, komt de organisatie dit jaar met iets nieuws. Op zaterdag 27 september vindt de allereerste editie van het GAWA Festival plaats, een frisse en feestelijke avond speciaal voor de 18-plussers uit Meijel en omgeving.
GAWA Festival
Met dit nieuwe initiatief wil de organisatie na een zomer vol vakanties en festivals buiten het dorp, weer een gezellig feest organiseren in het dorp. Een avond vol muziek, sfeer en plezier, gewoon in het hart van Meijel.
Een ludieke start met bierpong
De avond begint om 17.00 uur met een bierpongtoernooi, waarbij duo’s het tegen elkaar opnemen in een competitieve setting. Wie weet gooi jij de meeste balletjes raak en mag jij je kronen tot de bierpongkoning of koningin van Meijel.
Muziek van eigen bodem
Na het toernooi wordt de feesttent aan de Trambaan het toneel van een muzikale avond met een lokale line-up. Onder andere DJ Le Sjief, DJ Tren en Rens, DJ Diego en DJ Rens en Seppe zorgen voor de lekkerste beats. Ook zanger Noél Fermont komt de Hollandse hits ter gehoren brengen en de Brummerkes zorgen voor een Méélse touch.
Kaartverkoop
Tickets voor het GAWA Festival zijn nu al verkrijgbaar via www.gawafestival.nl en kosten slechts 10 euro. Wie mee wil doen aan het bierpongtoernooi kan zich via de website inschrijven. De organisatie is daarnaast nog op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die een handje willen helpen voor, na en tijdens het festival. Meer informatie is te vinden via de sociale media kanalen van het festival op Instagram en Facebook.
Er zijn nog geen reacties geplaatst