Skip to content

OLS 2025 | 1400 vrijwilligers feesten volop in Heythuysen

10 juli 2025 | 9:37

Het was woensdagavond één groot feest in de tent het OLS-terrein in Heythuysen. Als blijk van waardering werd voor de 1400 vrijwilligers de Albert Heijn Heerschap Vrijwilligersavond georganiseerd.

Feest in de tent in Heytse

In Heythuysen lieten ze zien dat door samen te werken een evenement opzetten mogelijk is. Samen met sponsor Albert Heijn Heerschap werd er tot in de kleine uurtjes door gefeest. 

Tijdens de vrijwilligersavond waren er optredens van: Elpee Kaffee, Mike Kanders, It All Started in The Nineties en DJ Admin.

Foto’s Johan Horst

Komende zaterdag komen nog 34 schutterijen terug om uit te maken wie dit feest het volgende jaar mag organiseren.

Een kleine terugblik naar afgelopen zondag zie je hieronder.

Foto’s Johan Horst

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Archief foto
Informatiebijeenkomst
10 juli 2025 | 11:00
De Techno Dance, één van de spectaculaire attracties op de kermis in Panningen
Zwieren en zwaaien op de kermis in Panningen
9 juli 2025 | 15:42
Bibliotheek-Maas-en-Peel-op-orde
Van harte gefeliciteerd!
9 juli 2025 | 10:45
2025_07_08-Plaatsing-tijdelijke-schoolunits-Buurtcollege-Agora-Maas-en-Peel-gestart4
Leerlingen starten na vakantie op nieuwe locatie
8 juli 2025 | 14:00

Advertentie