Skip to content

Feestavond 50 jaar damesvoetbal bij RKMSV Meijel

3 juni 2025 | 19:17

Foto | ronstik - depositphotos.com

Op zaterdag 14 juni sluit RKMSV Meijel de viering van 50 jaar damesvoetbal af met een feestavond op Sportpark De Starte. Vanaf 21.00 uur is iedereen welkom om samen deze bijzondere mijlpaal te vieren.

Damesvoetbal bij RKMSV Meijel

Muziek, sfeer en gezelligheid
De avond staat volledig in het teken van feest. DJ’s Tren & Rens zorgen voor de muziek en de juiste sfeer. Ook wordt er aan het rad gedraaid met Andy & Rene, wat ongetwijfeld voor extra plezier zal zorgen. Het belooft een avond te worden vol gezelligheid, dansen en samen genieten.

RKMSV nodigt jong en oud uit om dit jubileum samen te vieren. Neem je vrienden mee en maak er een onvergetelijke avond van.

Jubileumdag met activiteiten voor iedereen
De feestavond is onderdeel van een dagvullend programma. Zo vindt er ’s ochtends het Final League Toernooi plaats voor meisjes onder 15 jaar en is er in de middag een speciale activiteit voor alle huidige meisjes- en vrouwenleden van de club. In de vroege avond is er bovendien een reünie voor genodigden. Het jubileum belooft een sportieve en feestelijke dag te worden voor de hele gemeenschap.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | depositphotos.com - luckybusiness
Proëemevlaai en Ieëwig Moos
5 juni 2025 | 11:00
Arriva inchecken met betaalpas
Gratis OV-inloopspreekuur
5 juni 2025 | 8:00
2025_06_04-Open-dag-bij-Schutterij-Sint-Nicolaas-in-Meijel
Een middag vol muziek en activiteiten
4 juni 2025 | 17:00

Advertentie