Het is inmiddels een traditie in Thorn. Op eerste Pinksterdag vult het historisch centrum van het Witte Stadje Thorn zich voor de 15e keer zich met levende standbeelden. De beste “Living Statues” uit de Benelux en omstreken strijden tijdens ToonBeeld Thorn om het Open Limburgs Kampioenschap. Het evenement weet elk jaar duizenden bezoekers te trekken. Dit derde lustrum wordt een feestje!
ToonBeeld Thorn
Deze vijftiende editie heeft de organisatie weer unieke exemplaren weten te vinden. Beelden die nooit eerder in Thorn te zien waren, en enkele toppers uit vijftien jaar historie van ToonBeeld.
Standbeelden uit Meijel
Toneelvereniging C.O.M. Meijel werd vorig jaar geselecteerd om aan deze kampioenschappen mee te mogen doen. En dat smaakte naar meer. Annemie Louman en Erwin van den Beuken zullen beide weer als levend standbeeld hun act presenteren. Deze keer met nieuwe beelden gemaakt door de vereniging zelf. Met als titel ‘Natuurlijk liefde’. De grime is in handen van Bertine van Heugten.
Annemie en Erwin hebben er weer enorm veel zin in en hopen weer vele bezoekers te mogen begroeten. Voor de bezoekers van het festival valt echter nóg meer te zien. Naast dat de winkels en terrassen geopend zijn zal ook, net als vorig jaar, het standbeeldenfestival uitgebreid zijn met straattheater. Dat betekent niet alleen dat het publiek nog meer dan voorheen verrast zal worden, maar vooral dat er nóg meer te lachen valt in Thorn.
Noteer eerste Pinksterdag, zondag 8 juni, in de historische kern van Thorn van 12.30 tot 16.30 uur. Voor meer informatie neem je een kijkje op de website.
Er zijn nog geen reacties geplaatst