Aanstaande zondag 4 mei vindt in Meijel een grote oldtmer-toertocht plaats.
Oldtimer liefhebbers
De bromfietsen, motoren en auto’s zullen zich vanaf 9.45 uur verzamelen bij De Heere van Meijel aan de Dorpsstraat in Meijel.
Vertrek bromfietsen 10.30 uur, motoren 10.45 uur en auto’s 11.00 uur.
Iedereen is van harte welkom om mee te rijden of om de voertuigen te komen bezichtigen.
23 Reacties
Mooi hoor hopelijk mooi weer komende zondag. Bij oorlogs museum Fort Velhuis in Heemskerk is ook een oldtimerdag met live muziek Glenn Miller enz. Je kan ook wo2 voedsel proeven en een stoomtractor zal opgestar worden. Wens iedereen een prettige dag toe
Kunnen we ons inschrijven ? Evt. Kosten ?
Inschrijven hoeft helemaal niet en er zijn geen kosten aan verbonden. Wel staat er bij restaurant de Heere van Meijel een oude bromfietstank waar men een vrijwillige bijdrage in kan doen. De lunch die we onderweg gebruiken is natuurlijk wel voor eigen rekening.
Verneem ook graag hoe het werkt met inschrijving en of waar meer informatie beschikbaar is
Vaak is dat bij 80+ jaar nog goed.
Ben zeer benieuwd.
Kom zeker.
Beste hoe kan ik mij laten inschrijven ?
Inschrijven hoeft helemaal niet en er zijn geen kosten aan verbonden. Wel staat er bij restaurant de Heere van Meijel een oude bromfietstank waar men een vrijwillige bijdrage in kan doen. De lunch die we onderweg gebruiken is natuurlijk wel voor eigen rekening.
Hoi Monique als je graag mee wilt rijden kom je gewoon naar de lokatie. Je hoeft je helemaal niet in te schrijven en er zijn geen kosten aan verbonden. Alleen staat bij de ingang van het restaurant een oude bromfietstank daar kun je een vrijwillige bijdrage in doen. Alleen de lunch die we onderweg gebruiken is natuurlijk voor eigen rekening. Verder rijden en genieten.
hoe km is de tocht?
Hopelijk is het goed weer dan kom ik graag
Hey is dit alleen een toerrit of is er na de toerrit ook een oldtimerdag zodat je de auto of dergelijke ergens kunt neerzetten voor publiek?
Dit is in principe alleen een toerrit. Na de rit blijven meestal nog een aantal mensen napraten bij de Heere in Meijel.
Ben wel nieuwsgierig omdat ik dichtbij woon en dus ook de locatie in Meijel ken. Waar gaan de auto’s geparkeerd worden? Er is geen plek in de Dorpsstraat. Hoor het graag hoe dit bedacht is.
Hoi John dat is inderdaad een probleem. De bromfietsen en motoren parkeren meestal in de Dorpsstraat op het trottoir. De auto’s zoeken meestal een plekje in de buurt bv op het Tomveld
Hoeveel kilometer is de tocht en graag nog wat meer info.
Hoi Piet de tocht voor de brommers is ca. 90 km. Voor de auto’s en motoren ca 110 km.
Je hoeft niet in te schrijven en het is gratis. Onderweg hebben we een lunchpauze. Daar wordt een lunch aangeboden voor € 14 die je uiteraard zelf moet betalen.
Hoi John dat is inderdaad een probleem. De bromfietsen en motoren parkeren meestal in de Dorpsstraat op het trottoir. De auto’s zoeken meestal een plekje in de buurt bv op het Tom elders.
Hallo,
Ik rijd zelf ook al een aantal jaren mee. De route deze keer is ongeveer 85 km. Brommers, Motoren en Auto vertrekken vanaf de Dorpsstraat te Meijel. Normaal gesproken stellen de voertuigen zich op door ee Dorpsstraat heen, het is dan meestal een lange rij aan weerszijde van de straat. Er is plek genoeg bij het vertrekpunt. Onderweg is een stopplek waar lunch (eigen rekening) voorzien is. Na de tocht is iedereen vrij om te gaan en er is geen speciale ‘get together’ georganiseerd. Wel is er voorafgaand aan de tocht en tijdens de stops gelegenheid om de voertuigen te bekijken.
Lang verhaal kort, mooie tocht, goede lunch lokatie, veel deelnemers, geen inschrijving. Brommers vertrekken rond 10.30 uur. Motoren rond 10.45 uur. Auto’s rond 11 uur.
Hoeveel kilometer is de tocht ongeveer?
Wij hebben mee gereden met onze 2cv uit 1977. Was een leuke route over mooie achteraf weggetjes. Ook de lunch was lekker. Dank aan de organisatie.
Nu zag ik zeer veel fotografen langs de dorpstraat. Komen er ergens foto’s op een site te staan?
Tot volgend jaar.
Groet Herman
Hallo Herman, hier vind je wat foto’s: https://www.facebook.com/media/set?vanity=peter.vanriet1&set=a.9524565507641434
Gisteren de toertocht met de brommer meegereden. Het was een mooie tocht en goed georganiseerd.
Het rookte en stonk flink en langdurig. Dat is niet zo gezond vanwege astma en longkanker. Er zijn inmiddels goedkope ombouwsets naar elektrisch of stop er een roetfilter in.