Skip to content

Auto en busje botsen op Roggelsedijk

27 april 2025 | 14:56

Op de Roggelsedijk (N279) bij Meijel zijn zondagmiddag een busje en een auto met elkaar in botsing gekomen. Het ongeluk gebeurde ter hoogte van de kruising met de Witdonk.

Botsing N279

De auto kwam vanuit de Witdonk en wilde de Roggelsedijk oprijden. Daarbij zag de bestuurder vermoedelijk het busje, dat op de doorgaande weg reed, over het hoofd. De auto raakte het busje volop in de zijkant.

De politie, brandweer en een ambulance auto kwamen ter plaatse om te ondersteunen bij het ongeval. De inzittenden, waaronder twee kinderen, werden ter plaatse nagekeken, maar niemand hoefde mee naar het ziekenhuis.

Een berger heeft beide voertuigen weggesleept. De weg was tijdelijk afgesloten, maar is nu weer open voor verkeer.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Tessie
Opening groepstentoonstelling op zaterdag 13 sept
24 augustus 2025 | 14:00
2025_08_23-Overlijdensbericht-Piet-Mennen
Uitvaartbegeleiding van den Boom
23 augustus 2025 | 16:00
2024_10_05 Jubileumconcert Femmes Vocales-7
Voor iedereen die graag zingt
23 augustus 2025 | 10:12
25_08_22-Koninklijk_onderscheiding_Henk_Lansbergen-13
Benoemd tot Lid in de Orde van Oranje-Nassau
22 augustus 2025 | 22:30

Advertentie