Skip to content

Ernstig ongeval in Meijel | Auto botst frontaal op vrachtwagen Kalishoek

24 januari 2025 | 8:47

Een personenauto is vrijdagmorgen rond half acht hard in botsing gekomen met een vrachtwagen op de Kalishoek in Meijel. Hoe de frontale aanrijding kon gebeuren is nog onbekend.

Ongeval Meijel

Omstanders zagen het gebeuren en verleenden direct eerste hulp. Ondertussen werd 112 gebeld. Hulpdiensten, waaronder politie, ambulancedienst en brandweer kwamen massaal ter plaatse. Ook een het mobiel medisch team kwam met een traumahelikopter vanuit Volkel naar Meijel.

De bestuurster is door de hulpverleners uit haar benarde positie bevrijdt. Ze is met onbekend letsel met spoed overgebracht naar het ziekenhuis. De politie stelt een onderzoek in naar de toedracht van het ongeval. De weg is daarom de komende uren mogelijk nog afgesloten voor alle verkeer. Ook het fietspad is tijdelijk niet te gebruiken. Heb jij het ongeval zien gebeuren? Maar heb je nog niet met de politie gesproken? Neem contact op met de politie via 0900-8844.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Foto | Johan Horst
Limburgse feestmakers op zaterdag
29 mei 2025 | 19:14
2025_05_20-Feest-bij-Wiel-Coolen1
Openingsfeest op 14 juni
28 mei 2025 | 18:00
2025_05_27-Nieuwe-zomerexpositie-bij-Sint-Jozef-in-Meijel
Schilderijen van Tilly van den Beucken
27 mei 2025 | 14:00
Foto | archieffoto
Ook Peel en Maas krijgt hiermee te maken
26 mei 2025 | 16:00

Advertentie