Skip to content

Wandel3daagse in Meijel

30 mei 2024 | 18:00

Volgende week is het alweer zover… De Wandel3daagse in Meijel gaat dan van start op woensdag 5 juni. Heb jij er ook alweer zin in om mee te komen wandelen?

Wandel3daagse

De start/finish zal zijn bij Grand Café Goejje. Inschrijven en starten kan iedere avond van 18:30 uur tot 20:00 uur. Het inschrijfgeld bedraagt €5,- voor drie dagen en €2,- per dag. Er zullen twee routes uitgezet worden waar je aan deel kunt nemen. Een korte route van ongeveer 5 km en een lange route van ongeveer 10 km. Op de rustplaats wordt iedereen getrakteerd op iets lekkers!

Op vrijdag 9 juni zorgt de organisatie voor een gezellige afsluiting bij Grand Café Goejje. Op vrijdagavond krijgt iedereen die drie dagen heeft meegelopen een mooie medaille! De organisatie hoopt jullie allemaal te zien op de wandel3daagse 2024 in Meijel!

Heb je nog vragen, dan kun je altijd mailen naar wandel3daagsemeijel@live.nl, of kijk op de website en Facebookpagina.

Advertentie

1 Reactie

  1. Betreft de wandel3daagse
    Op vrijdag 9 juni zorgt de organisatie voor een gezellige afsluiting bij Grand Café Goejje.
    Foutieve datum, moet 7 juni zijn


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_02_22-Zevende-editie-Bijzonder-Mobiel-4-daagse
Start vanuit D’n Binger in Meijel
22 februari 2026 | 12:32
2026_02_16-Wilma
Oud-collega, meld je snel aan!
19 februari 2026 | 9:42
Foto | Jan Slaats
Lezing door Jan Slaats
18 februari 2026 | 16:00
Foto | Carnavals Vereniging De Kieveloeët
De nieuwe titelhouder
17 februari 2026 | 18:49

Advertentie