Skip to content

Taekwondoka’s omgetoverd tot ninja’s tijdens freerunningworkshop

1 november 2023 | 11:00

Nog in het kader van het 40-jarig jubileum van de Taekwondovereniging Chin Hûng in Meijel, werd een speciale workshop georganiseerd die de harten van jonge sportliefhebbers sneller deed kloppen. Dankzij de organisatie Minded Motion, die bekend staat om hun indrukwekkende freerunning skills, werden de taekwondoka’s van Chin Hûng voor één avond omgetoverd tot ware freerunning ninja’s.

Ninja’s

Het was een fantastisch gezicht om te zien hoe de discipline en balans van taekwondo gecombineerd werd met de vrije bewegingsvorm van freerunning. De taekwondoka’s, die normaal hun tegenstanders uitdagen met stoten en trappen, waagden zich nu aan gedurfde sprongen over obstakels en indrukwekkende flips in de lucht.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_08_18-Gezond-en-geinspireerd-de-dag-gestart-in-de-bibliotheek-Meijel-4
Enthousiasme onder de aanwezigen
18 augustus 2025 | 18:00
59-jarige-Miroslaw-vermist-uit-Maasbree
Heb jij informatie?
18 augustus 2025 | 16:58
Foto | gyuszko - depositphotos.com
dwangsom van € 250.000
18 augustus 2025 | 14:42
Dre-binnenzijde
Uitvaartbegeleiding van den Boom
18 augustus 2025 | 14:19

Advertentie