Skip to content

Inzamelingsactie ‘Girls Donate’ van vriendinnengroep Basisschool Den Doelhof van start

22 juni 2023 | 12:00

Een groep van acht vriendinnen uit Unit 6 van Basisschool Den Doelhof in Meijel heeft een tijdje geleden een bijzondere actie opgezet genaamd ‘Girls Donate’. Met dit initiatief willen ze geld inzamelen voor twee goede doelen, namelijk KiKa (Stichting Kinderen Kankervrij) en Make a Wish.

Girls Donate

Inmiddels heeft de actie van Bibi, Fenne, Fenna, Florence, Guusje, Jodie, Roos en Ziya vleugels gekregen. De flessenactie is gestart en de dames hebben zelf een logo ontworpen dat op drinkflessen en t-shirts is gedrukt. De flessen worden door de meiden verkocht en zijn geheel gesponsord, waardoor de volledige opbrengst naar de goede doelen gaat. Naast de flessenactie en de verkoop van de drinkflessen kunnen mensen ook hun statiegeldbonnetjes inleveren bij de Jumbo.

Wat de meiden nog meer allemaal ondernemen om zoveel mogelijk geld in te zamelen voor KiKa en Make a Wish zie je in de onderstaande video. Bekijk hier de actiepagina’s bij KiKa en Make a Wish.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_02_16-Wilma
Oud-collega, meld je snel aan!
19 februari 2026 | 9:42
Foto | Jan Slaats
Lezing door Jan Slaats
18 februari 2026 | 16:00
Foto | Carnavals Vereniging De Kieveloeët
De nieuwe titelhouder
17 februari 2026 | 18:49
Foto | Wijkagenten Horst & Peel en Maas
Getuigen gezocht
16 februari 2026 | 15:57

Advertentie