Skip to content

Themamiddag: de dorpsondersteuner van Meijel

27 maart 2023 | 12:00

Wie is de dorpsondersteuner van Meijel en wat doet een dorpsondersteuner? Op deze middag, georganiseerd door de werkgroep Info en Advies van KBO Meijel, wilden 50 geïnteresseerden wel een antwoord op die vraag. Na zich te hebben voorgesteld, vertelde Lien Hartman over haar werkzaamheden. Men kon tussentijds vragen stellen, waardoor het een interactieve middag werd.

KBO Meijel

Na een korte pauze met een lekkere plak cake en kopje thee of koffie werd er nog ingegaan op het project “Leefplezier Thuis” in Meijel. Dit is een mooi initiatief om mensen, die door omstandigheden wat extra hulp nodig hebben voor een periode van 3 maanden, te ondersteunen op allerlei manieren.

Na deze presentatie werden er nog folders uitgedeeld over dit project, met daarin alle informatie. Al met al een leerzame middag!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_08_18-Gezond-en-geinspireerd-de-dag-gestart-in-de-bibliotheek-Meijel-4
Enthousiasme onder de aanwezigen
18 augustus 2025 | 18:00
59-jarige-Miroslaw-vermist-uit-Maasbree
Heb jij informatie?
18 augustus 2025 | 16:58
Foto | gyuszko - depositphotos.com
dwangsom van € 250.000
18 augustus 2025 | 14:42
Dre-binnenzijde
Uitvaartbegeleiding van den Boom
18 augustus 2025 | 14:19

Advertentie