Skip to content

Ook Oekraïners mogen meelopen tijdens Wandel3daagse in Meijel

28 mei 2022 | 21:06

Aankomende week gaat Meijel weer flink aan de wandel! Op 1, 2 en 3 juni vindt de wandel3daagse plaats en kan er samen gelopen worden.

Wandel3daagse

Ook de Oekraïners zijn uitgenodigd om 5 kilometer te lopen, omdat deze route ook te doen is voor kinderen. ”Heb jij ook zin om mee te lopen met ons? Want hoe leuk is het om nieuwe mensen te leren kennen?

Ze starten elke dag om 18.30 en verzamelen voor de ingang van de kerk. De opgave voor de Oekraïners is gratis, met dank aan de organisatie van de Wandel3daagse Meijel. Heb je vragen of wil je meedoen. Laat het weten via meelvooroekraine@gmail.com

Wandel je met ons mee?

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

25-10-04Brandweer-Competitiedag17
Brandweerploegen in vuur en vlam
4 oktober 2025 | 22:06
2025_09_12-Hou-je-van-muziek-of-zingen-Sluit-aan-bij-het-Meijels-Mannenkoor
Open repetitie
4 oktober 2025 | 11:00
Foto | blasbike - Depositphotos
Vertrek vanaf Kerkeböske
4 oktober 2025 | 9:00
foto-Kribkesroute-Meijel
Nieuw | Kribkes-by-night-route
3 oktober 2025 | 20:00

Advertentie