Skip to content

Kick-off nieuwe dorpscommissie ‘Leave Grashook’

21 oktober 2021 | 20:33

Misschien heb je de naam de afgelopen tijd al ergens gehoord… Ze zijn namelijk, nog vooral achter de schermen, bezig geweest met het opzetten van iets nieuws: dorpscommissie ‘Laeve Grashook’. Nu is het tijd om die nieuwe dorpscommissie voor te stellen….

Leave Grashook

Ze houden een kick-off avond op woensdagavond 3 november in gemeenschapshuis de Ankerplaats. Ze starten om 19.30 uur en het programma duurt tot circa 21.15 uur. Tijdens die avond willen ze jullie graag meer vertellen over de nieuwe dorpscommissie. Wie zijn ze, waar staan ze voor en: wat kunnen ze voor Grashoek betekenen? Daarnaast gaan ze actief aan de slag met thema’s die het dorp belangrijk vindt.

Na de stop van het voormalige dorpsoverleg hebben meerdere inwoners meegedacht over de vragen ‘hoe nu verder?’ en ‘wat heeft het dorp nodig?’. Uiteindelijk is hier een groepje enthousiaste personen uitgekomen, die nu de dorpscommissie vormen. Dat zijn John Janssen, Robin Peeters, Rob Steeghs en Lindy Bos. Een frisse start, met nieuwe mensen. Ze stellen zich graag aan jullie voor op woensdag 3 november. Daarnaast vertellen ze kort iets over zelfsturing, en geeft de commissie ‘wonen’ een presentatie over hun plannen en ideeën voor woningbouw in Grashoek.

Wae doon ’t same!
Als dorpscommissie ‘Laeve Grashook’ zetten ze zich op een proactieve manier in voor de leefbaarheid van Grashoek. Dat doen ze niet vanuit de bestuurstafel, maar juist samen met de gemeenschap. “We delen belangrijke informatie, leggen verbindingen, en adviseren en ondersteunen in het opstarten van nieuwe initiatieven. Zodat we ons met z’n állen kunnen inzetten voor een leefbaar en levendig Grashoek. Want dat is de kracht van Grashoek: wae doon ’t same!” aldus de initiatiefnemers. “We presenteren tijdens deze kick-off ook onze nieuwe website. Via die website delen we informatie over projecten, initiatieven en activiteiten waar het dorp van op de hoogte moet zijn. Want communicatie & in contact zijn met het dorp zijn voor ons belangrijke speerpunten“.

Actief aan de slag!
Ze houden het verhaal die avond kort, want ze willen vooral ook met iedereen uit het drop in gesprek gaan over belangrijke thema’s voor het dorp. Dat doen ze op een interactieve manier. “We willen namelijk graag weten wat er in het dorp leeft, zodat we daar, waar nodig, op kunnen inspelen“.

Aanmelden is niet nodig. Je hebt geen coronatoegangsbewijs nodig voor deze bijeenkomst.
Laeve Grashook, det doon wae same!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Foto: Depositphotos Natalya50125
Een fleurige actie van het Meijels Mannenkoor
17 april 2025 | 17:03
Jan Heeskens
Heemkundevereniging Medelo
17 april 2025 | 9:08
Foto | Joep Luijten
Foto van april | Joep Luijten
16 april 2025 | 20:00
2025_04_16-Bike-Hike-Beer-Burger-Steun-Team-VNED-voor-Alpe-dHuZes2
Steun dit prachtige initiatief
16 april 2025 | 18:00

Advertentie