Skip to content

Nieuwe postcommandant voor brandweer Meijel

1 november 2020 | 16:42

Theo Frerichs heeft zondag 1 november zijn taken als postcommandant overgedragen aan Nina van Haaren-Janssen.

Nieuwe postcommandant

Theo is een brandweerman in hart en nieren die vol passie en overgave 12,5 jaar aan het roer heeft gestaan als postcommandant. Hij heeft er door zijn onvermoeibare inzet voor gezorgd dat post meijel er zo goed voor staat als ze heden ten dagen zijn. Los van het feit dat er nog altijd plek is voor nieuwe collega’s, is post Meijel wel op elk niveau op slagkracht.

Nina, de nieuwe postcommandant, is een vrouw die haar hart voor de brandweer op de juiste plek heeft zitten. Vol enthousiasme en vertrouwen begint zij aan een nieuwe fase in haar brandweerloopbaan.

De officiële overdracht zal op een ander moment plaatsvinden als de coronamaatregelen het toelaten.

Foto: Brandweer Meijel

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

2025_04_18-Koningsdag-Meijel
Nieuw comité opgestaan
18 april 2025 | 15:00
Foto | IgorTishenko - depositphotos.com
Kosteloos en onafhankelijk advies
18 april 2025 | 12:00

Advertentie