Skip to content

Burgernet zoekt extra ogen en oren

21 augustus 2020 | 15:45

Burgernet zoekt extra ogen en oren in Peel en Maas. Burgernet is een samenwerking tussen burgers, gemeente en politie om de veiligheid in de woon- en werkomgeving te bevorderen. Een telefonisch netwerk zorgt ervoor dat inwoners mee kunnen zoeken naar bijvoorbeeld vermiste kinderen.

Burgernet

Veel inwoners van Peel en Maas hebben zich al aangemeld voor Burgernet. De kans van slagen bij opsporingsacties wordt groter bij meer aanmeldingen.Aanmelden voor burgernet kan ook via www.burgernet.nl.

Hoe werkt Burgernet?
Je ontvangt bij bijvoorbeeld een heterdaad inbraak of een vermist kind een telefonisch bericht of een sms via jouw (vaste of mobiele) telefoon met het verzoek uit te kijken naar een duidelijk omschreven persoon of voertuig. Signaleer je iets dan geef je dit door via het gratis nummer 0800 0011. Deelnemers krijgen na afloop van de Burgernetactie een bericht wat het resultaat van de actie is geweest.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Foto: VSphotography
Peelgeluk in de praktijk
17 februari 2025 | 9:10
Foto | Novex de Peel
Samen kijken naar kansen en mogelijkheden
15 februari 2025 | 11:53
Foto | sinenkiy - depositphotos.com
Wil je een aanvraag doen?
13 februari 2025 | 9:07
Reanimatie-hartslag-nu-ehbo-AED-1
EHBO Meijel
12 februari 2025 | 17:00

Advertentie