Skip to content

Repaircafé Meijel gaat weer gestart

24 juni 2020 | 8:45

Na de sluiting i.v.m. corona is het Repaircafé van Meijel weer gestart.

Repaircafé

Op zaterdag in de oneven weken kunnen mensen tussen 9.30 uur en 11.30 uur hun kapotte huishoudelijke apparatuur, kleding en bijvoorbeeld tablets afgeven aan de balie. De balie is op dezelfde plek waar eerst de ingang was van Durnééve, Raadhuisplein 3 Meijel. De vrijwilligers buigen zich erover en er wordt afgesproken wanneer je jouw spulletjes kunt ophalen.

4 juli
Helaas, het gezellige bakje koffie, kan nog niet samen gedronken worden. Op deze manier kunnen de vrijwilligers de 1,5 meter afstand waarborgen. Hun service wordt gratis aangeboden, alleen klein materiaal wordt zo nodig in rekening gebracht. Een vrijwillige donatie in het potje is altijd welkom voor aanschaf van extra gereedschap. Het eerstvolgende Repaircafé is weer 4 juli. Kom je ook?

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

2025_04_18-Koningsdag-Meijel
Nieuw comité opgestaan
18 april 2025 | 15:00
Foto | IgorTishenko - depositphotos.com
Kosteloos en onafhankelijk advies
18 april 2025 | 12:00
Foto's Facebook Kermissen Peel en Maas
Kermis in Helden
18 april 2025 | 9:16
Foto: Depositphotos Natalya50125
Een fleurige actie van het Meijels Mannenkoor
17 april 2025 | 17:03

Advertentie