Skip to content

Asfaltonderhoud N275 Beringe

20 mei 2020 | 11:56

Binnenkort start KWS Infra Eindhoven met de uitvoering van asfaltonderhoud aan de N275 (Noorderbaan) vanaf de rotonde Ninnesweg tot en met de rotonde Beringe. Dit doen ze in opdracht van Provincie Limburg.

Asfaltonderhoud N275 Beringe

Tijdens deze werkzaamheden is de N275 vanaf de rotonde Ninnesweg tot en met de rotonde Beringe (Kanaalstraat/Meijelseweg) afgesloten voor verkeer. De werkzaamheden starten op donderdag 11 juni om 19:00 uur en duren uiterlijk tot zondagavond 14 juni 23:59 uur, mits er geen hinder wordt ondervonden van de weersomstandigheden. In de nacht van woensdag 10 juni op donderdag 11 juni worden tussen 19:00 uur en 06:00 uur voorbereidende werkzaamheden uitgevoerd.

In onderstaande afbeelding is het betreffende werkgebied ter verduidelijking weergegeven.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_01_16_26-CMC-Alaif-2026-47
Winnaars van de 14e editie
17 januari 2026 | 15:00
Foto | Jan Reinders
Zeven kinderen komen om het leven
17 januari 2026 | 10:00

Advertentie