Skip to content

Dodenherdenking | Taptoe Signaal in Meijel live te volgen

4 mei 2020 | 12:54

Ook dit jaar wordt in Meijel het Taptoe Signaal gespeeld door trompettisten van Harmonie Eendracht Meijel. Door alle coronamaatregelen heeft dit wel een andere invulling gekregen.

Dodenherdenking

Trompettisten Johan Theeuwen en Luke Franssen van Harmonie Eendracht zullen op twee plekken in Meijel (Oorlogs- en vredesmonument en Sint Jozef wonen en zorg) in de buitenlucht om 19.58 uur het Taptoe Signaal laten klinken gevolgd door 2 minuten stilte.

Vanuit thuis is dit te volgen via een LIVESTREAM op de Facebookpagina van de harmonie. Zij benadrukken om niet te komen kijken en luisteren, maar gebruik te maken van deze LIVESTREAM.

 

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Jolanda Hoefnagels studio Wa Enne Kraom
Zondagochtend 10.00 uur
11 april 2025 | 17:00
Foto: Jan vd Kam
De resultaten zijn zorgwekkend.
11 april 2025 | 16:30
2025_04_11-Jaarlijkse-buutte-avond-V.V.-de-Vlikkestaekers-in-Ospel2
De laatste kaarten zijn nog beschikbaar
11 april 2025 | 16:00
Foto | Spitzi - depositphotos.com
Een trekpleister in de gemeente
11 april 2025 | 10:00

Advertentie