Skip to content

Flinke schade bij ongeval N560

23 april 2020 | 15:51

Een personenauto is donderdagmiddag hard achterop een aanhangwagen gebotst. De auto welke de aanhangwagen vervoerde botste vervolgens weer op zijn voorganger. Het ongeval gebeurde op de Sevenumsedijk N560 ter hoogte van de Vliegert.

Veel schade

Politie en een ambulance kwamen ter plaatse voor hulpverlening. Een persoon is ter plaatse nagekeken door het ambulancepersoneel en vervolgens ter controle overgebracht naar het ziekenhuis.

Hoe het ongeval heeft kunnen gebeuren is niet bekend. Een berger kwam ter plaatse om de beschadigde voertuigen af te slepen.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

Stan Gubbels kinderburgemeester Peel en Maas-4
…. met verve vervuld
3 juli 2025 | 13:15
Gemeentehuis Peel en Maas Panningen-4
Van 280.000 euro naar 340.000 euro
2 juli 2025 | 18:00
Foto | InkDropCreative - Depositphotos.com
Of plaats als bedrijf een vacature!
2 juli 2025 | 14:00
Gemeentehuis Peel en Maas Panningen-3
Financiën en inhoudelijke plannen
2 juli 2025 | 13:45

Advertentie