Skip to content

A67 dicht door Peelbrand, GRIP 3 afgekondigd

21 april 2020 | 21:40

Vanwege rookoverlast door de Peelbrand is de A67 in beide richtingen dicht. Richting Venlo is dit tussen knooppunt Leenderheide en Liessel. Richting Eindhoven tussen knooppunt Zaarderheiken en Someren. Verkeer wordt omgeleid via de A2, N276 en A73 (en andersom).

Blushelikopters kunnen niet blussen in het donker
Het ontbreken van goed zicht in combinatie met de rookontwikkeling en mogelijke obstakels (bomen, gebouwen) maakt dat de Luchtmacht in het donker niet kan blussen met de blushelikopters. Veilige inzet is prioriteit.

Twee woningen in Liessel ontruimd
Ondanks de inzet van verschillende brandweereenheden, blushelikopters van de Luchtmacht, de Landmacht en Staatsbosbeheer, kost het erg veel moeite om de brand onder controle te krijgen. De onvoorspelbaarheid van de wind speelt de hulpdiensten parten. Uit voorzorg zijn twee woningen in Liessel ontruimd.

Foto: A67 dicht, John Linders

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

20250607_Motorrijder-gewond-na-botsing-op-Roggelsedijk-N279_2
Ter hoogte van de kruising met Katsberg
7 juni 2025 | 12:07
2025_06_06-Gezond-op-pad-met-MeijelGezond-1
Tijdens de jaarlijkse Wandel3daagse in Meijel
7 juni 2025 | 10:00
AndreyPopov - depositphotos.com
Positief resultaat van € 7.650.000
6 juni 2025 | 16:20

Advertentie