Skip to content

Dode en gewonde bij aanrijding tussen auto en trein

8 januari 2020 | 21:29

Bij een aanrijding tussen een personenauto en trein is woensdagavond in Haelen de bestuurder van de auto om het leven gekomen. De bijrijder is met ernstige verwondingen naar het ziekenhuis gebracht. Het ongeval gebeurde rond 19.45 uur op de overweg op de Roermondseweg in Haelen.

Door de aanrijding kwam het treinverkeer stil te liggen. De trein kwam uit de richting van Roermond. Van de aanwezige reizigers in de trein raakte niemand gewond.

Slachtoffers
Op dit moment is nog niet bekend hoe het ongeval is kunnen gebeuren. De toedracht wordt door de politie onderzocht. De politie kan op dit moment nog geen informatie geven met betrekking tot de personalia van de slachtoffers.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2025_09_28-Hoog-bezoek-voor-stichting-VEEN-3
25 jaar jubileum Stichting VEEN
28 augustus 2026 | 11:00
2026-08-27-Warme-belangstelling-voor-tweede-Gluren-bij-de-Buren
Tevredenheid bij de organisatie
27 augustus 2026 | 17:00
2026-08-26-Femmes-Vocales-Meijel-geeft-Hope-and-Dreams-concert
Op zaterdag 10 oktober
26 augustus 2026 | 12:00
2026-08-17-Hartcheckpunt-in-Meijel-op-28-augustus
Bij D’n Binger
26 augustus 2026 | 10:00

Advertentie