Skip to content

Peelpush 6.1 Nederlands Kampioen

26 mei 2019 | 16:30

Met het behalen van de eerste plaats bij de Regiokampioenschappen van Zuid Nederland vorige week, wisten Yentl, Gitte, Pien, Floor en Yannah van Peelpush 6.1 zich te plaatsen voor de Nationale Gesloten Jeugdkampioenschappen en mochten zij het afgelopen zaterdag opnemen tegen de andere regiokampioenen en alle nummers 2 van de regiokampioenschappen van Nederland.

In competitieverband hadden deze meiden nog geen set afgegeven en deze status wilden ze graag behouden. De eerste 2 poulewedstrijden werden zonder probleem gewonnen door de meiden van Peelpush. Webton Hengelo kon met 25-15 en 25-13 van het veld en ook met Stanfries hadden de Meijelse meiden en de Neerkantse Gitte geen probleem: 25-7 en 25-15. Vervolgens moest Peelpush het opnemen tegen Dinto. In de eerste set kwam Peelpush 6.1 van een flinke achterstand terug en lieten ze hun veerkracht zien, waardoor ze toch nog 19 punten wisten te halen, maar Dinto ging er met de setwinst vandoor (25-19). De tweede set trok Peelpush knap naar zich toe en werd het 25-22.

Als 2e in de poule moesten de meiden zich opmaken voor de kruisfinale tegen de nummer 1 van de andere poule: Dynamo Tubbergen. Geen onbekende, want tegen dit team hadden de meiden van Peelpush al eerder gespeeld tijdens het NOJK in maart dit jaar. Toen delfde Peelpush het onderspit. Tijd voor revanche dus! Met zeer goed en aanvallend volleybal lieten de meiden van Peelpush zien dat ze dit keer sterker waren en kwamen ze geen moment in de problemen. Zeer overtuigend werd deze halve finale dan ook gewonnen met 25-10 en 25-14. Daarmee was het plaatsen voor de finale een feit! Omdat Dinto de andere kruisfinale had gewonnen, mochten de meiden van 6.1 het nog een keer gaan opnemen tegen Dinto. Met het gevoel dat er nog wat recht te zetten was en een enorme drive begonnen de meiden van Peelpush aan de finale. Een finale waarin Peelpush de dienst uitmaakte en wederom met goed volleybal de tegenstander inpakte: 25-18 en 25-16. Daarmee was het Nederlands Kampioenschap een feit! De meiden van Peelpush 6.1 kan terugkijken op een zeer geslaagd seizoen: 2 x winnaar van de competitie, rayonkampioen, brons bij de NOJK, regiokampioen van Zuid Nederland en nu als kers op de taart het Nederlands Kampioenschap. Deze prestaties zijn een dikke felicitatie waard!

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Joske-Trines-Meijel
Hartverwarmende inzamelingsactie
10 april 2025 | 18:00
Foto's Edward-Media
Een bijzonder moment voor Dean
10 april 2025 | 16:32
Foto: Politie Limburg
Overlast dakloze arbeidsmigranten
10 april 2025 | 16:00

Advertentie