Skip to content

Sinterklaasintocht Meijel (Foto’s)

25 november 2018 | 13:00


Sinterklaas en zijn zwarte pieten zijn zondagochtend gearriveerd in Meijel. Onder grote belangstelling werd de goed heilig man opgewacht bij café De Vangrail, om vervolgens onder muzikale begeleiding van schutterij St. Nicolaas, naar de kerk te gaan. Daar werd het een groot feest.

Vanmiddag zullen de Sint en Pieten zich gaan begeven in het centrum in Meijel waar verschillende activiteiten zijn georganiseerd door verenigingen en ondernemers. Een tas met benodigdheden zal beschikbaar zijn na afloop van het kerkbezoek en bij deelnemende ondernemers. 

Anders als vorig jaar is er een gezamenlijke afsluiting om 15:30 uur bij het “Oranje Hotel” in Meijel. Hier zal een pietendisco zijn waar de kinderen afsluitend nog een keer kunnen zingen en dansen met de pieten.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

2026_03_25-Dag-van-de-Klant-op-zondag-12-april
Koopzondag in Nederweert
28 maart 2026 | 11:00
Foto | nightlyviolet - depositphotos.com
Bijeenkomst op woensdag 15 april
27 maart 2026 | 9:00
2026_03_26-Zeer_mooie_lezing_over_Meijelse_straten_en_wijken
Uitverkochte zaal in Truijenhof
26 maart 2026 | 14:00

Advertentie