Skip to content

Open dag Zorgboerderij De Katsberg

11 augustus 2018 | 9:00


Zorgboerderij De Katsberg Meijel houdt aanstaande zondag 12 augustus een open dag. Iedereen is welkom vanaf 10.30 uur tot 16.00 uur. Het motto van zorgboerderij De Katsberg is dat alles mag en niks moet.

Open dag
Dagbesteding op Zorgboerderij De Katsberg is bedoeld voor ouderen die zolang mogelijk thuis willen blijven wonen. Omdat de zorg vaak te zwaar wordt voor de mantelzorgers is het een optie om een of meerdere dagen deel te nemen aan de zorgboerderij. De thuissituatie wordt hierdoor ontlast en een opname in een zorginstelling kan hierdoor uitgesteld worden. De zorgboerderij biedt begeleiding aan ouderen met lichamelijk, geestelijk en sociale problematiek.

Iedereen is aanstaande zondag vanaf 10:30 uur welkom. De zorgboerderij ligt aan De Katsberg 12 in Meijel.

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Foto | Mircea Moira - depositphotos.com
Wees er snel bij
8 mei 2025 | 8:40
2025_05_07-Helden-van-1991-worden-in-het-zonnetje-gezet
Uurst van RKMSV promoveerde naar de 2e klasse
7 mei 2025 | 8:12
Foto | Myrne en Mariëlle, 't IJshofje
Foto van mei | ’t IJshofje
6 mei 2025 | 18:00
2025-04_07-Week-van-de-Slager-Van-den-Beuken-slager-Meijel-5
Doe een aankoop bij Uw Slager
6 mei 2025 | 15:58

Advertentie