Skip to content

Stof, benzine en asfalt en rubber tijdens TT Demoritten Haler

23 juli 2018 | 10:52

Afgelopen weekend organiseerde de Stichting Oldtimers Haler voor de vierde keer demo-ritten met klassieke motoren of wel de TT Haler. Stof benzine, en de geur van asfalt en rubber op het wegcircuit in de landelijke omgeving van Haler. Er werd in alle motorklassen gereden, inclusief de spectaculaire zijspan.

Op het evenemententerrein naast Isidoorstraat 16 in Haler konden toeschouwers niet alleen de motoren in actie zien, maar ook het rennerskwartier bezoeken, andere bijzondere oldtimers bewonderen, genieten van een hapje en een drankje én ’s avonds van livemuziek.

Lees ook

Foto’s Johan Horst

Advertentie

Er zijn nog geen reacties geplaatst


Plaats een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Advertentie

Foutje gespot?

Oeps, je hebt kennelijk een foutje gespot.
Fijn dat je ons op de hoogte brengt. Met een paar klikken kun je ons hierover een berichtje sturen. We doen ons best het foutje zo snel mogelijk te herstellen en je hiervan op de hoogte te brengen.

Advertentie

Meer nieuws

AndreyPopov - depositphotos.com
Positief resultaat van € 7.650.000
6 juni 2025 | 16:20
2025_06_06-Limburg-Festival-2025-Ode-aan-de-Hoop
Grootste locatietheaterfestival van Limburg
6 juni 2025 | 15:05
Foto | IgorVetushko - depositphotos.com
‘ontknopen en verknopen’.
6 juni 2025 | 13:19
Foto | Google Maps
Let op: nieuwe maximumsnelheid
6 juni 2025 | 13:12

Advertentie