Persoonlijk, smaakvol en ambachtelijk sinds 1910. Slagerij van den Beuken is al 115 jaar gevestigd in het Limburgse peeldorp Meijel. Vader Jan (Jan van Driekus Max) droeg januari 2015 de hakbijl met trots over aan zoon Erwin, de vierde generatie uit een échte slagersfamilie. Samen met het team zetten Erwin en Sandra vol trots en passie deze traditie voort.
Deze week in de aanbieding in Meijel
Saucijzen
Vers bereid met de beste ingrediënten en smaakvol gekruid!
Elke 4e gratis
Vleeswaren Trio
Gebraden gehakt, Snijworst & Boterhamworst -Met GOUD bekroond-Ambachtelijke vleeswaren voor de hele week, heerlijk op brood of uit het vuistje!
Samen € 5,50
Zult – Bekroond met goud!
Heerlijke ambachtelijke zult, met een GOUDEN randje!
Hemelvaartsdag donderdag 29 mei gesloten.
Van den Beuken Uw Slager. Sinds 1910
Openingstijden
Woensdag 8.30 – 12.30 / 13.30 – 17.30 uur
Donderdag 8.30 – 12.30 / 13.30 – 17.30 uur
Vrijdag 8.30 – 17.30 uur
Zaterdag 8.30 – 13.00 uur
Wist je dat?
Wist je dat ons varkensvlees mals, gezond en buitengewoon lekker is. We hebben dit te danken aan de combinatie van een bijzonder varkensras en een uitgekiend dieet. Zijn voer is een samenstelling van zuivere tarwe, gerst en mais, gemengd met olijfolie. Dit zuivere ingrediënt verbetert niet alleen de smaak, maar bestaat ook voor meer dan de helft uit oliezuur, een gezond mono-onverzadigd vetzuur. Het vetzuur dat zo in het vlees terecht komt heeft een cholesterolverlagend effect. Duroc d’Olives is alleen verkrijgbaar bij de betere slager.


